TERBUD Będzin ul. Piastowska 3A,3B  biuro@terbud.org   Telefon: 693 671 800

           

Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem dewelopersko-budowlanym założonym w 2006 roku na gruncie działającej od 1996 roku spółki „Pamar” z której przejęliśmy potencjał i kadrę zawodową.

W pierwszych latach działalności, nasza aktywność koncentrowała się przede wszystkim na pracach termomodernizacyjnych opartych na współpracy z konsorcjami budowlanymi, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Zdobyte doświadczenia oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały jednak szybkiemu rozwojowi firmy. Zakres naszej działalności zwiększył się początkowo o generalne wykonawstwo w indywidualnym budownictwie mieszkaniowym, a od roku 2009 rozszerzył także o działalność w systemie deweloperskim.

Terbud to nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym i osobowym. W swojej działalności spółka dała się poznać jako firma rzetelna, wzorowo zorganizowana, fachowo wykonująca powierzone zadania w wysokim standardzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Efektem skutecznej realizacji powyższych zamierzeń jest sukces ekonomiczny, szybki rozwój firmy, możliwość współpracy z coraz większym gronem inwestorów. Przez ciągłe dokształcanie kadry, oraz inwestycje w nowoczesny sprzęt budowlany firma Terbud może podjąć się nawet bardzo trudnych przedsięwzięć budowlanych.

W celu przybliżenia Państwu działalności firmy Terbud zapraszamy do obejrzenia części naszych realizacji.