TERBUD ul. Piastowska 3A 42-500 Będzin
terbud@vp.pl
693 671 800
Oferta deweloperska Będzin - Osiedle Nowe Zamkowe
Generalne wykonawstwo Kraków
Termoizolacje Piekary Śląskie
Oferta deweloperska Będzin
Generalne wykonawstwo Sosnowiec
Termoizolacje Kraków
Oferta deweloperska Sosnowiec
Termoizolacje Sosnowiec

Zabudowa Jednorodzinna-Osiedle Piastowskie

  

  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Rzuty mieszkań
  • Standard wykończenia
  • Cena
  • Wizualizacje

Osiedle Piastowskie realizowane przez naszą firmę składać się będzie z dwóch budynków w zabudowie bliżniaczej  i budynku jednorodzinnego o charakterze willowym.

Nasza nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby osób, które pragną mieszkać niepodal Centrum, a jednocześnie oczekujące kameralności którą oferujemy w postaci trzech budynków i większej przestrzeni niż w ofercie konkurencji działka 800m2.

Jest to projekt nowoczesnego domu piętrowego, w charakterze podmiejskiej willi. Dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym, ciekawym detalom takim jak efektowne okna narożne, budynek prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Na elewacji frontowej architekci zaprojektowali funkcjonalne wcięcie, dzięki czemu powstał podcień, który dobrze osłania strefę wejściową przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Strefa dzienna na parterze to otwarta wielofunkcyjna przestrzeń, przewidziano tutaj komfortowy salon z miejscem na duży zestaw wypoczynkowy przed kinem domowym. Szerokie przeszklenie zapewnia swobodną komunikację ze strefą letniego relaksu na tarasie i wraz z pozostałymi oknami wspaniale doświetla całe wnętrze. Centralnie usytuowany kominek pełni również funkcję organizacyjną, optycznie wyznacza granicę pomiędzy salonem a kuchnią, w jego pobliżu przewidziano miejsce na strefą jadalnianą. Bardzo dobrze pomyślany program użytkowy kuchni posiada obszerny blat roboczy, wysoką zabudowę ścienną i dużą ilość miejsc do przechowywania, które dodatkowo uzupełnia spiżarnia, zlokalizowana w strefie zimnej domu. Przez spiżarnię dostępny jest garaż i kotłownia, które pełnią rolę zaplecza gospodarczego. Doskonale zaprojektowana strefa nocna oferuje domownikom komfortowy wypoczynek w czterech przestronnych, świetnie doświetlonych i ustawnych sypialniach. Łazienkę z dużym oknem, miejscem na wannę, prysznic, a także zestaw dwóch umywalek można zaaranżować w formie pokoju kąpielowego. W projekcie mamy możliwość zamontować wiele pojemnych szaf ubraniowych, które ułatwią wygodne przechowywanie ubrań i utrzymanie porządku.

Osiedle będzie miało charakter zamknięty, ogrodzony z instalacją domofonową. Inwestycja zostanie skomunikowana z ulicą Piastowską przed każdym budynkiem zostaną wygospodarowane 3 miejsca parkingowe i jedno garażowe dodadtkowo przed inwestycją stworzymy 6 miejsc parkingowych ogólnodostępnych.