TERBUD ul. Piastowska 3A 42-500 Będzin
terbud@vp.pl
693 671 800
Oferta deweloperska Będzin - Osiedle Nowe Zamkowe
Generalne wykonawstwo Kraków
Termoizolacje Piekary Śląskie
Oferta deweloperska Będzin
Generalne wykonawstwo Sosnowiec
Termoizolacje Kraków
Oferta deweloperska Sosnowiec
Termoizolacje Sosnowiec

Zabudowa Szeregowa-Nowe Zamkowe

   

 

  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Rzuty mieszkań
  • Standard wykończenia
  • Cena
  • Wizualizacje

Osiedle Nowe Zamkowe realizowane przez naszą firmę składać się będzie z 18 segmentów w zabudowie szeregowej. Osiedle ma charakter zamknięty, ogrodzony  wyposażony w system monitorujący i domofonowy. Inwestycja zostanie skomunikowana z ulicą Piastowską/Krośnieńską a droga wewnętrzna dwukierunkowa zapewni swobodną komunikację, przed każdym budynkiem zostaną wygospodarowane 3 miejsca parkingowe i jedno garażowe.  

Klienci odbierają budynek wraz z pełną infrastrukturą, kolejne etapy budowy będą prowadzone pasem technicznym od ulicy Orkana takie rozwiązanie całkowicie eliminuje uciążliwość kolejnych etapów budowy (klienci nie mieszkają na budowie, co jest częstym widokiem na osiedlach deweloperskich).

Budynki które będziemy budować to efektowny projekt o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym wraz z eleganckim wykończeniem elewacji.

Wysunięty garaż pozwolił na stworzenie praktycznego zadaszenia nad wejściem głównym oraz dużego balkonu, w formie tarasu, powyżej niego. Prostokątne lukarny umożliwiły zastosowanie szerokich drzwi balkonowych, dzięki czemu wnętrze jest pełne naturalnego światła. Drewniane okładziny elewacyjne połączone ze szklanymi balustradami nadają całości stylowy charakter.

Szerokie otwarcie na ogród sprawia, że część wypoczynkowa salonu znacznie się powiększa i płynnie łączy się z otaczającym ogrodem. Parter został w całości przeznaczony na przestronną i wygodną strefę dzienną. Reprezentacyjny salon z powodzeniem mieści zestaw wypoczynkowy przed kominkiem i kinem domowym oraz stół rodzinny w części jadalnej. Wielkość salonu pozwala na swobodne rozłożenie stołu w czasie większych uroczystości rodzinnych lub świąt. Otwarta kuchnia posiada dużą ilość blatów roboczych, a szeroki półwysep naturalnie łączy ją z jadalnią.

W szerokim holu znajduje się miejsce na pojemne szafy wnękowe, praktyczne i funkcjonalne. Z wiatrołapu dostępna jest część gospodarcza - garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia wraz z pralnią.

Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu. Zaprojektowano tutaj cztery komfortowe i ustawne pokoje z balkonami oraz ogólnodostępną łazienkę, z wystarczającą ilością miejsca na wannę i prysznic. W razie potrzeby jeden z pokoi można z powodzeniem zaaranżować na gabinet lub domową bibliotekę, z miejscem do wspólnej nauki lub pracy mieszkańców. Komunikacja w tym projekcie domu została zaplanowana bardzo optymalnie, a wszystkie pomieszczenia mieszkalne są jasne i wygodne.