TERBUD ul. Piastowska 3A 42-500 Będzin
terbud@vp.pl
693 671 800
Oferta deweloperska Będzin - Osiedle Nowe Zamkowe
Generalne wykonawstwo Kraków
Termoizolacje Piekary Śląskie
Oferta deweloperska Będzin
Generalne wykonawstwo Sosnowiec
Termoizolacje Kraków
Oferta deweloperska Sosnowiec
Termoizolacje Sosnowiec

Zabudowa Bliźniacza Osiedle Piastowskie

    

  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Rzuty mieszkań
  • Standard wykończenia
  • Cena
  • Wizualizacje

Osiedle Piastowskie realizowane przez naszą firmę składać się będzie z dwóch budynków w zabudowie bliżniaczej  i budynku jednorodzinnego o charakterze willowym.

Nasza nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby osób, które pragną mieszkać niepodal Centrum, a jednocześnie oczekujące kameralności którą oferujemy w postaci trzech budynków i większej przestrzeni niż w ofercie konkurencji działki około 500m2.

Budynki które będziemy budować mają charakter willowy o bogatym programie funkcjonalnym. Projekt szczególnie przypadnie do gustu osobom, ceniącym przestronne wnętrza, jakie oferują domy o dwóch pełnych kondygnacjach.Elewacje budynku wykończono tynkiem w stonowanych kolorach, wybrane fragmenty urozmaicono poziomym boniowaniem. Dzięki wysunięciu garażu przed główną linię elewacji oraz zaprojektowaniu na piętrze balkonu strefa wejściowa zyskała praktyczne zadaszenie. Układ funkcjonalny domu rozmieszczono zgodnie z naturalnym podziałem na osobnych piętrach. Liczne przeszklenia, w tym duże narożne okno w jadalni podnoszą estetykę wnętrza, doskonale doświetlając je naturalnym światłem. W otwartej strefie dziennej rodzina spędza komfortowo wolny czas, jesienne i zimowe wieczory uprzyjemni nastrojowy blask kominka. Przestrzeń wypoczynkową domu powiększa, dostępny z salonu taras. Wyodrębniona barkiem śniadaniowym kuchnia jest jasna, ustawna i praktyczna w codziennym użytkowaniu. Dla większego komfortu mieszkańców na parterze usytuowano również łazienkę z prysznicem, natomiast wiatrołap w naturalny sposób rozgranicza część mieszkalną od zaplecza gospodarczego, które obejmuje garaż i kotłownię z pralnią. Przestronna i jasna strefa nocna na piętrze to idealne miejsce wypoczynku w zaciszu czterech sypialni. Pokoje oferują także komfortowe warunki do nauki oraz posiadają powierzchnię przeznaczoną pod szafy ubraniowe. Znajdująca się na osi schodów łazienka mieści zarówno wannę, jak i prysznic. Na piętrze mieszańcy mają również do dyspozycji dwa balkony. 

Osiedle będzie miało charakter zamknięty, ogrodzony wyposażony w system domofonowy. Inwestycja zostanie skomunikowana z ulicą Piastowską przed każdym budynkiem zostaną wygospodarowane 3 miejsca parkingowe i jedno garażowe dodadtkowo przed inwestycją stworzymy 6 miejsc parkingowych ogólnodostępnych.